Kõigil liikmetel on valdkonda puudutavatel teemadel võimalik kaasa rääkida ning otsuseid vastu võtta osaledes ETTL-i üldkoosolekul, volikogus, juhatuses ja töögruppides. Liikmed lähtuvad oma tegevustes ETTLi põhikirjast. 

 

  • Toetuskiri. ETTL väljastab vajadusel liikmele toetuskirjafondidele, projektidele jms esitamiseks / lisamiseks. Toetuskirja saamiseks saada sellekohane vabas vormis avaldus, millesse lisa kirja saaja, taotluse esitaja nimi, projekti nimetus ning soovi korral ka lühike tutvustus: tantsuliit@gmail.com. Digiallkirjastatud toetuskirja saadame Sinu e-posti aadressile 5 tööpäeva jooksul.Oleme abiks taotluste kirjutamisel.Saada sellekohane vabas vormis avaldus tantsuliit@gmail.com ning lepime eelnevalt nõustamiseks kohtumise aja kokku.

 

  • Aitame ja konsulteerime töölepinguid ja autoriõigusi puudutavates küsimustes. Saada oma küsimus või lepi nõustamiseks kohtumise aeg kokku tantsuliit@gmail.com.

 

  • Ravitoetus ja hambaravi kompensatsioon. Erialast lähtuvate vigastuste raviks, samuti vajadusel vigastuste likvideerimiseks, mis on vajalik erialasel tööl jätkamiseks.

 

  • Kõik liikmed lisatakse automaatselt Liidu uudiskirja saajateks. Uudiskiri on populaarne infokanal, mis edastab töökuulutusi, etenduste infot, täiendkoolituste võimalusi jms. Uudiskiri on eesti keelne.