Tantsuspetsialisti INFOTUND

Marju Piir
Marju Piir
Marju Piir

Tantsuspetsialisti kutsetaotlemise infotund ja portfoolio koolitus

Tartu 13. september (Just Tantsukoolis, Lille 9)
Tallinn 14. september (Eesti Tantsuagentuuri ruumides, Hobujaama 12)

Päevakava (kehtib mõlema päeva kohta):
10.00 kutse taotlemise infotund – Anne Tamm-Kivimets, ETTL Kutsekomisjoni esinaine ja kontaktisik
11.00 – 12.30 portfoolio koostamise töötuba – Marju Piir, Tartu Ülikooli elukestva õppe keskuse õppedisainer (humanitaarteaduste ja kunstide valdkond)
paus 30 min
13.00 – 14.30 portfoolio koostamise töötuba jätkub – Marju Piir

Registreerimine avatud kuni 10. septembrini: REGISTREERI SIIN! Kohtade arv on piiratud!

Koolitus on praktiline, st alustame oma e-portfoolio loomisega, kasutades Google Sites rakendust. Koolitusel me sisu loomisega ei tegele vaid õpime tundma portfoolio olemust, funktsionaalsusi ja võimalusi enda presenteerimisel.
Pärast lühikest sissejuhatust tutvume erinevate e-portfooliote ja platvormidega, millega saab portfoolioid luua. Seejärel algab töö oma portfoolio koostamisel.

Marju Piir töötab Tartu Ülikoolis humanitaarteaduste- ja kunstide valdkonna õppedisainerina. Igapäevaselt tegeleb e-õppe rakendamise ja arendamisega ülikoolis ning aktiivselt ka täiskasvanute koolitajamisega (tase 7). Koolitused on seotud peaaegu alati suuremal või vähemal määral e-õppe ja digiteemadega. E-portfoolio koolitusi on ta läbi viinud alates 2016. aastast erinevatele sihtrühmadele ja erinevaid platvorme kasutades.
Marju e-portfoolio (valmis täiskasvanute koolitaja kutse taotlemisel, hiljem on täiendanud).

Sülearvuti kaasa!

Osaleda saab ainult infotunnis, ainult portfoolio koostamise töötoas või mõlemas.
Kutse taotlemine ei ole portofoolio töötoas osalemise eelduseks, kuid kui kohad täis eelistame siiski potentsiaalseid kutsetaotlejaid.

NB! Enne koolitust palun kõigil, kellel veel ei ole, luua endale Google konto.
Abi leiate SIIT.

Koolitusele võtke palun kaasa oma tulevase portfoolio ja kutsetaotlusega seotud tekste ja pilte. Videod võiksid olla üles laetud YouTube keskkonda.
Portfoolio peaks kindlasti sisaldama infot tantsuks sobiva keskkonna loomise ning loome- ja õppeprotsessi juhtimise kohta (vt täpsemalt kutsestandardist.
Lisaks tuleks sinna kirja panna oma valdkondlikud tegevused ja saavutused, läbitud koolitused, elulookirjelduse, kirjelduse tööst koolitajana, oma osalemised projektides jms.
Loomulikult ei jõua te enne meie koolitust kogu oma portfoolio sisu valmis, see võtab päris palju aega, aga algust tasub teha juba täna. Alustage nt oma portfoolio struktuuri visandamisega wordis või paberil.
Koolituse lõpuks peaks kõigil osalejatel olema oma e-portfoolio põhi loodud, esialgne struktuur paigas, mõned materjalid lisatud ja edasine töö selge.

Info kutse taotlemise kohta leiad SIIT.
Kutsestandardid tasemete kohta leiad infot SIIT.

Kontakt:

Anne Tamm-Kivimets

ETTL Kutsekomisjoni esinaine

Tel: +372 55 23 329
e-mail: tantsuliit@gmail.com

Jaga sotsiaalmeedias

Scroll to Top