Tunnustagem oma kolleege!

Alanud on Gerd Neggo nimeline tantsuõpetaja tunnustuspreemia konkurss – kandidaatide esitamise tähtaeg 30. september.

Gerd Neggo tantsustuudio, 1920ndad
RA, EAA.2111.1.9676.1

Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit kuulutab välja avaliku konkursi Gerd Neggo nimelise tantsuõpetaja tunnustuspreemia kandidaadi leidmiseks!

Eesti tantsuajaloo suure mõjutaja, tantsija, tantsulavastaja ja pedagoogi Gerd Neggo (09.11.1891 – 01.09.1974) nimelise tantsuõpetaja tunnustuspreemiaga soovitakse premeerida tantsuõpetajat, kelle töös peegeldub professionaalsus ja sisukus, aktiivsus, avatus ja pühendumine, koostöövalmidus ning panustamine Eesti tantsuellu.

Nii kutsume üles esmalt märkama oma tantsuõpetajat või kolleegi ning seejärel esitama teda preemia kandidaadiks, saates hiljemalt 30. septembriks aadressile tantsuliit@gmail.com kandidaadi nime, põhjenduse ja tema tantsualase tegevuse ülevaate koos enda nime ja kontaktidega.

Gerd Neggo preemiat on välja antud juba üheksa aastat ning varasemalt on tunnustuse pälvinud: 2019 Elena Poznjak-Kõlar, 2018 Anu Sööt, 2017 Eve Noormets, 2016 Irina Pähn, 2015 Inna Sulg, 2014 Anu Ruusmaa, 2013 Anne Tamm-Kivimets, 2012 Rene Nõmmik ning 2011 Raido Mägi.
Tänavu antakse tunnustuspreemiat aasta tantsuõpetajale välja juba kümnendat korda!

Tunnustuspreemia kuulutatakse välja igal aastal Gerd Neggo sünniaastapäeval, 9. novembril. Preemia üleandmine toimub tänavu Tantsuhuvihariduse aastapäeval, 14. novembril Eesti Rahva Muuseumis, Tartus. Sündmust korraldab Eesti Tantsuhuvihariduse Liit koostöös Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liidu ning Eesti Noorte Tantsu Ühinguga.
Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liidu poolt välja antavat Gerd Neggo nimelist tantsuõpetaja tunnustuspreemiat rahastab Eesti Kultuurkapitali rahvakultuuri sihtkapital.

Pressiteate väljastas
Sille Ardel
Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit
www.tantsuliit.ee
e-mail: tantsuliit@gmail.com

Loe preemiast lähemalt:

Gerd Neggo preemia

Jaga sotsiaalmeedias

Scroll to Top