Noorte Tantsu Foorum

Eesti Esimene Noorte Tantsu Foorum on sündmus, mis toob kokku tantsijad ja tantsuõpetajad üle kogu Eesti!
Tähelepanuväärne on seegi, et korraldajaks on tantsu noored ning juhendajad ühiselt – Eesti Noorte Tantsu Ühing ja Eesti Tantsuhuvihariduse Liit!

Laupäeval, 22. septembril kohtuvad tantsijad ja juhendajad, et mõtiskleda hetkel aktuaalsete teemade üle, kuulates ettekandeid ning osaledes aruteluringides.
Foorum keskendub sel korral koostöö ja konkurentsi teemadele: mis on võistlusliku ja koostööle suunatud lähenemise erinevused ja võimalused? milline mõttemuster võiks aidata meid kõige rohkem edasi areneda tantsijana? kas andekus on ikkagi kaasasündinud või treenitav ning mis on olnud võluvalem neil kuulsatel ja ilusatel, kes tantsumaailmas läbi on löönud?
Kogu intensiivse koolituste, arutelude, grupitööde ja paneeldiskussioonide päeva lõpetavad mõnusad tutvumismängud ning tants ja trall.
Vahepeal saab muidugi ka süüa ja juua ning kohvipauside ajal lobiseda põnevat tantsujuttu 🙂

Foorumis osalemine on ENTÜ ja ETHLi liikmetele tasuta! Liikmeks saad astuda ka kohapeal, täites liikmeks astumise ankeedi.
Kohtade arv on piiratud!

AEG: 22.09 kell 11:00 – 23.09 kell 10:00

KOHT: Tartu Tantsuakadeemia, Narva mnt. 2 Tartu

Tantsuõpetajate programm algab juba reedest, 21. septembril ning kestab kuni pühapäeva, 23. septembri pärastlõunani. Tegeleme tantsuhuvihariduse strateegia loomisega ehk vaatame pikemalt tulevikku ning arutleme, milline peaks tantsuhuvihariduse maastik olema mõne aasta pärast.

Registeeri end varakult SIIN.

Toetaja: Haridus- ja Teadusministeerium

Jaga sotsiaalmeedias

Scroll to Top