Kaasaegne tantsupedagoogika

Ilmunud on esimene eestikeelne, Eesti oma autorite loodud kaasaegse tantsupedagoogika käsiraamat, mis mõtestab ühteistkümnest eri vaatenurgast tantsu õpetamist ja õppimist kaasajal. Oma mõtteid jagavad alles õpetamistee alguses, kuid samas juba mitmekülgsete kogemustega Alar Orula, Annika Viibus, Helena Pihel, Liis Vares ja Raho Aadla; pikaajaliste kogemustega tantsuõpetajad Anne Tamm-Kivimets ja Eve Noormets; üldhariduskoolis tantsu õpetamise kogemustega Terje Õunapuu ja Tiina Mölder; kehahoiule, rühile ja kinesioloogiale keskenduv Inna Sulg ning vokaalpedagoog, hääle kasutuse õpetaja Sirje Medell.

2018. AASTA KAUNEIM RAAMAT!

Elame ajas, kus igaüks, sh tantsuõpetaja peab ise leidma oma tõe, endale sobiva „meetodi“. Raamatus olevad tekstid illustreerivad seda väga hästi. Oma eripalgelisuses ja erinevas viisis näha õpetamist ja õppimist toetavad need ometigi üksteist. Annavad võimaluse tunda end ära igas tekstis ning kui mitte ei paku uusi vaatenurki, siis tuletavad meelde juba olemasolevat või unustusse vajunut.

Pealkiri Kaasaegne tantsupedagoogika
Koostaja Anu Sööt
Autorid Alar Orula, Anne Tamm-Kivimets, Annika Viibus, Eve Noormets, Helena Pihel, Liis Vares, Inna Sulg, Raho Aadla, Sirje Medell, Terje Õunapuu, Tiina Mölder
Kujundaja Brit Pavelson
Keeletoimetaja Kadri Soon
Trükikoda Tallinna Raamatutrükikoja AS
Väljaandja Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit, 2018
Toetajad Eesti Kultuurkapital, Viljandi Linnavalitsus
ISBN 978-9949-88-319-6

Lisainfo ja raamatusoovi korral kirjuta Anu Sööt anu.soot@ut.ee

Jaga sotsiaalmeedias

Scroll to Top