Juhatus

Raido Bergstein – raido@tantsuagentuur.ee, mob: 56 454 888
Laura Kvelstein – laura.kvelstein@gmail.com
Maria Uppin – mariauppin@gmail.com

 

Volikogu

Anne Tamm-Kivimets – annekoduke@gmail.com
Arolin Raudva – araudva@gmail.com
Jaan Ulst – info@jaanulst.ee
Jane Miller-Pärnamägi – jane@tantsuagentuur.ee
Kristjan Kurm – kristjan@tantsuagentuur.ee
Krõõt Kiviste – kroot@shate.ee
Maarja Tõnisson – maarja.tonisson@gmail.com
Marie Pullerits – marie.pullerits@gmail.com
Mari-Liis Eskusson – meskusson@gmail.com
Siim Tõniste – siimtoniste@yahoo.com
Sille Kapper – sille.kapper@tlu.ee
Raho Aadla – rahoaadla@gmail.com

 

Töögrupid

Läbi töögruppide on võimalik kõikidel liikmetel panustada valdkonna ning liidu arengusse. Töögruppidega liitumiseks kirjuta tantsuliit@gmail.com.

 

Autoriõiguste ja palgamäärade töögrupp

Liikmed: Arolin Raudva, Mari-Liis Eskusson, Raho Aadla, Maarja Tõnisson, Maria Uppin, Marie Pullerits, Siim Tõniste

 

Huvihariduse töögrupp

Liikmed: Jane Miller-Pärnamägi (esinaine), Anne Tamm-Kivimets, Lii Ainsalu, Ann Haaristo, Jelena Frunze, Leili Väisa, Mari-Liis Pruul, Sille Kapper

 

Avaldatava kirjanduse töögrupp

Liikmed: Anu Sööt (esinaine), Kärt Tõnisson, Nele Suisalu

 

Kutsestandardi töögrupp

Liikmed:  Anne Tamm-Kivimets (esinaine, kontaktisik), Heili Lindepuu, Karoline Suhhov, Katrin Kreutzberg, Leili Väisa, Lii Ainsalu, Mall Noormets, Raido Mägi, Sille Kapper

 

TantsuKuukirja töögrupp

Liikmed: Anu Sööt (esinaine), Evelin Lagle (TantsuKuukirja toimetaja), Jane Miller-Pärnamägi, Marie Pullerits, Sille Kapper, Nele Suisalu