L’Onda (Prantsuse kaasaegse etenduskunsti levitamise büroo) kutsub tantsukunstnikke prantsuse koreograafiat avastama 28. mai 2014

17.–20. septembrini leiab 16. Lyoni tantsubiennaali raames aset järjekorras neljas Focus danse. Tegemist on välismaistele tantsukunstnikele suunatud kogunemisega, mis pakub nelja päeva jooksul võimaluse näha erinevaid tantsulavastusi, kohtuda kohalike artistidega, ühineda debattidega ning tutvuda Euroopa tantsuprofessionaalide võrgustikuga. Oodatud on kõik elukutselised tantsukunstnikud, kes soovivad lähemalt tundma õppida prantsuse koreograafia maastikku.

Et lihtsustada kohtumisel osalemist, on korraldajatelt võimalik taotleda toetust majutuskulude ja etenduste piletitasude katmiseks.

Focus danse’i kava ja täpsem info etenduste broneerimise ning majutusvõimaluste kohta on üleval aadressil http://www.labiennaledelyon.com/fr/danse/focus-danse.html , samuti saab ürituse kohta lähemalt lugeda L’Onda kodulehelt: http://www.onda.fr/en/news.php?id=64 .

Tantsubiennaali täpsem kava avalikustatakse aadressil www.biennaledeladanse.com 4. juunil kell 12.

Lisainformatisooni saamiseks palume võtta ühendust festivali korraldajatega: pros@labiennaledelyon.com või +33 4 27 46 65 67 (E-R ajavahemikus 10.00-12.00 ja 14.00-16.00) 

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: