Kanuti Gildi SAAL ootab residentuuri kandideerima 4. aprill 2014

Residentuur Kanuti Gildi SAALis sügis 2014 – kevad 2015 Püha Vaimu SAAL, Keldrisaal  
Kanuti Gildi SAAL kuulututab välja konkursi residentuurideks Püha Vaimu SAALis sügisel 2014 ja kevadel 2015.
Mis: Ühekuuline residentuur koos stipendiumiga Kandideerimise tähtaeg: 1. mai 2014, idee/ plaan saata aadressil saal@saal.ee  Residentuuri kestus: 1 kuu.  Stipendium: 1000 eurot (olenemata residentuuris olevate kunstnike arvust) Ruum: Püha Vaimu SAAL Aeg: 2 residentuuri sügis 2014 (september, oktoober), 2 residentuuri kevad 2015 (kuud täpsustamisel) 
Eelkõige on residentuur mõeldud ideedega töötamiseks, nende katsetamiseks üksi ja koos publikuga. Residentuur ei ole mõeldud etenduste ja muu tegevuse ettevalmistamiseks – sellest võib hiljem välja kasvada etendus või muu, kuid ettevalmistamine ei ole selle residentuuri eesmärk. Ühe kuu jooksul on soovituslik teha 2-4 avalikku ettenäitamist publikule. Kokku pakub Kanuti Gildi SAAL välja 2 residentuuri sügisel 2014 ja 2 residentuuri kevadel 2015.  Valiku teeb Kanuti Gildi SAALi kunstiline nõukogu.  Residentuuri toetavad Eesti Kultuurkapital ja Kanuti Gildi SAAL

Lisaks pakub Kanuti Gildi SAAL võimalust residentuuriks ilma stipendiumita. Taolise stipendiumita residentuuri toimumiseks ei ole tähtajalist ja avalikku konkurssi. Samuti ei ole sel juhul tegevuslikke piiranguid ehk sellel ajal võib ka näiteks mõnda etendust ette valmistada. Kui teil on soov kasutada teatud perioodi jooksul kas Keldrisaali või Püha Vaimu SAALi, andke meile teada oma ideest aadressil saal@saal.ee  Residentuuri toetab Kanuti Gildi SAAL.
Kui te soovite, et teie järgmine lavastus esietenduks või soovite olemasolevat lavastust etendada  Kanuti Gildi SAALis, palun ankde sellest jooksval teada maja kunstilisele juhile Priit Rauale aadressile priit@saal.ee. Ideid saab esitada aastaringselt.  

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: